SPEKTRUM

S`Agapõ     Synergia     Swissdent     Swiss Natural Sources     SWISS     Swatch     Swarovski     Suunto     Sušené plody     Surgana     Superlife     Sunwarrior     Sunfood     Sun and Seed     Suitsuit     

Walmark Spektrum Imunita 90 tbl.

Walmark Spektrum Imunita 90 tbl. e-shop >>

Spektrum Imunita je prémiový a komplexné multivitamín so stopovými prvkami, ktoré sú získané z organických zdrojov. Je vhodným doplnkom v období zvýšenej fyzickej a duševnej záťaže, kedy telo vykazuje zvýšené nároky na prísun vitamínov a minerálov. Súčasťou preparátu je komplex Imunactiv® obsahuje beta-glukán, bioflavonoidy, vitamín C a zinok. Beta-glukány sú komplexné polysacharidy, ktoré sa vyskytujú v pivovarských kvasniciach a niektorých druhoch húb. V.. Informácie o hodinkách >>Spektrum Spektrum Vitality 50+ 90 tbl.

Spektrum Spektrum Vitality 50+ 90 tbl. e-shop >>

Spektrum Vitality 50+ je prémiový, komplexné multivitamín s minerálmi a ženšenom pre aktívny život po päťdesiatke... Informácie o hodinkách >>Spektrum Spektrum Imunactiv 90 tbl.

Spektrum Spektrum Imunactiv 90 tbl. e-shop >>

Spektrum Imunactiv je multivitamín a multiminerál novej generácie. S vitamínom C a zinkom pre posilnenie imunity... Informácie o hodinkách >>Spektrum Spektrum Energia 90 tbl.

Spektrum Spektrum Energia 90 tbl. e-shop >>

Spektrum Energia je komplexný multivitamín s minerálmi, koenzýmom Q10 a vitamínom B6 pre udržanie energie... Informácie o hodinkách >>
Viaczložkové produkty

Imunita2018 Dámske a pánske hodinky: Kontakt